Skip to content
Pestrec A Chudnutie

Mnoho ľudí neustále hľadá zaručený recept na chudnutie. Patríte k tým, čo už nejaký vyskúšali, no nefungoval? Prípadne fungoval len na chvíľu, no jo-jo efekt bol silnejší?

Viete, prečo mnoho diét z dlhodobého hľadiska nefunguje? Správne chudnutie by totiž malo začať detoxikáciou nášho organizmu. Na to, aby ste si udržali čo najdlhšie svoje zdravie a zároveň mali dostatok energie, na to potrebujete očistiť organizmus. Ako na to? Dajte do poriadku svoju pečeň.

Chudnutie s Pestrecom mariánskym

Ak sa budeme sústrediť na očistu tela ako takú, najskôr treba dať do poriadku našu pečeň. Vďaka tomu totiž dokážeme efektívnejšie spracovať živiny, a teda sa lepšie a rýchlejšie nasýtiť aj z menšieho množstva jedla.

Očista pečene

Účinná detoxikačná kúra dokáže zbaviť naše telo nahromadených toxínov a rôznych škodlivých látok, ktoré sa usádzajú práve v pečeni. No a nakoľko pečeň zohráva dôležitú úlohu, čo sa metabolizmu týka, treba si ju udržiavať zdravú a v kondícii.

Výhody detoxikácie organizmu (a pečene):

  • zvýšenie prirodzenej obranyschopnosti
  • strata príčin rôznych ochorení
  • odbúravanie nahromadeného tuku
  • prečistenie trávenia a vylučovania
  • prílev energie
  • lepšia vstrebateľnosť živín

Pestrec mariánsky ako skvelý prírodný detoxikačný prostriedok

Výhodou Pestreca oproti ostatným detoxikačným prostriedkom je, že je čisto prírodný a v kombinácii s Čiernym kmínom pomáha okrem detoxikácie aj čistiť steny čriev od nánosov zo zvyškov potravy. Je aj silným antioxidantom, a teda prináša mnoho ďalších benefitov.

Priebeh detoxikácie

Najlepšie, čo môžete pri detoxikačnej kúre urobiť, je dodržať obdobie detoxikácie bez jej prerušenia. Odporúča sa 12-týždňová kúra, pri ktorej si prvé priaznivé príznaky všimnete už v prvých dvoch týždňoch. A nielen vy, ale aj vaše okolie.

V prvých dvoch týždňoch totiž celá detoxikácia síce len začína, no postupne sa už zbavujete škodlivých látok. V ďalších dvoch týždňoch môžete pozorovať prílev energie, pričom sa čistí aj vaša tráviaca sústava.

Po šiestich týždňoch sú už zmeny viditeľné aj navonok. Začnete totiž vyzerať akosi vitálnejšie a zdravšie. Približne po ôsmich týždňoch začnú výraznejšie pozitívne zmeny vo vzhľade i v nálade a po skončení kúry spozorujete celkový úbytok hmotnosti a zníženú hladinu cholesterolu.

TIP: Chcete vedieť, ako užívať Pestrec mariánsky? Pripravili sme pre vás článok, kde sa dozviete všetky potrebné informácie. Stačí už len začať.

Zmena stravovacích návykov

Pri detoxikácii pečene Pestrecom je vhodné zároveň zmeniť aj životosprávu. Ak sa totiž zameriate aj na stravovacie návyky, prípadne na doplnenie športových aktivít, chudnúť sa vám bude oveľa jednoduchšie.

V prípade, že chcete vyskúšať nejaké tipy na zdravšie stravovanie, ktoré nabudí očistu vašej pečene, pár rád nájdete aj v našom článku 7 jednoduchých tipov, ako na zdravú pečeň.

Pomáha Pestrec v boji s obezitou?

Vráťme sa teda k hlavnej otázke, či Pestrec pomáha v boji s obezitou. Nakoľko detoxikácia Pestrecom pomáha zlepšiť metabolizmus a telo tak začína rýchlejšie a efektívnejšie vstrebávať živiny, je samozrejmosťou, že sa to odzrkadlí aj na úbytku telesného tuku.

Dalo by sa teda povedať, že aj Pestrec dokáže bojovať s kilami navyše. Najmä v prípade, ak boli tieto kilá navyše spôsobené zadržiavaním vody v organizme, prípadne spomaleným trávením.

Vyskúšajte očistnú kúru na chudnutie

Vyskúšajte pestrecovú očistnú kúru a dajte nám vedieť, ako sa po nej cítite, prípadne, aký bol jej priebeh a kedy ste začali pociťovať prvé pozitívne zmeny. Každý sme predsa iný, a teda inak reagujeme na zmeny v životospráve a v jedálničku ako takom.

Back To Top