Skip to content
VÝHODNÁ CENA

Drvený Pestrec mariánsky a Čierny kmín – 3 plus 1 set (3 + 1 ks)

Hodnotenie 0 z 5
(be the first to review)

Original price was: 42.50 €.Current price is: 39.00 €.

Výhodný skúšobný set, obsahujúci drvený Pestrec mariánsky (3 x 270 g) a Čierny kmín (1 x 270 g) – zabalené a pripravené na priame užívanie.

 Súčasťou je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca a Čierneho kmínu.

Pre objednávky do ČR navštívte zdravejatra.cz!

Poštovné zadarmo!

Popis

Plod Pestreca mariánskeho zasielame rozdrvený (nie mletý) a balený vo vreckách tak, aby neoxidoval. V tejto podobe je pripravený na priame užívanie a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Užívanie: na prázdny žalúdok 2x denne 2 polievkové lyžice, zapiť aspoň 3 dcl vody. Po užítí odporúčame aspoň 40 – 60 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou. Ideálne užívať pri pocite hladu. Deti od 3 – 12 rokov polovicu dávky.
Semená Čierneho kmínu zasielame balené vo vreckách bez vzduchu. Je pripravený na priamu konzumáciu a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Na vnútorné použitie sa odporúča 2× denne 1 polievková lyžica priamo do úst a zapiť 3 dcl vody. Môžete užívať pred aj po jedle alebo aj počas jedenia. Deti od 3 do 12 rokov polovicu dávky.
Súčasťou setu je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca.

Jednoduchý návod, ako pestrec a kmín užívať:

PESTREC konzumujte pri pocite hladu a to nasledovne:

Ráno bežný postup, ako obvykle – raňajky, atď. Po raňajkách počkajte, kým sa dostaví hlad a či to bude o 11:00 alebo 12:30 nie je podstatné. Podstatné je, aby žalúdok signalizoval hlad. Vtedy nie obed, nie chladnička, ale dávka pestreca (2 lyžice), zapiť vodou a nejesť cca hodinu. Po obede môžete cítiť opäť hlad, možno o 16:30, alebo neskôr, takže zopakujete to, čo ste s hladom urobili pred obedom (dávka pestreca (2 lyžice), zapiť vodou a nejesť cca hodinu). Alebo si druhú dávku pestreca môžete dať tesne pred spaním a zapiť len potrebným množstvom vody, aby vás v noci nebudila potreba toalety.
Toto vám stačí, keď si zapamätáte.

Egyptský kmín – černucha: užíva sa s jedlom, môžete začať aj raňajkami.

Kmín užívajte pred jedlom, počas jedla, alebo po jedle (raňajky, obed alebo večera). 2 x denne 1 lyžica kmínu priamo do úst a zapiť cca 3 dcl vody.

Kmín si môžete aj pomlieť na kávovom mlynčeku alebo uvariť čaj (3-4 polievkové lyžice na pol litra vody, nechať prevariť cca 5 minút, až kým voda ne stmavne). Po schladení vody tak aby sa dala piť, zlejete vodu a kmín môžete skonzumovať pridaním do jogurtu, alebo detskej výživy, ale aj rôznej mixovanej kaše a taktiež priamo na lyžicu a do úst.

Dôležitá informácia: u oboch byliniek sa nemusíte obávať predávkovania a ani vedľajších účinkov!

Samozrejme režim si môžete prispôsobiť vašim možnostiam – toto je len jednoduchá pomôcka pre nastavenie pravidelného užívania

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.08 kg
Čo je v tomto sete

Drvený Pestrec mariánsky: 3 x 270 g balenie
Semená Čierneho kmínu: 1 x 270 g balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Leave a customer review

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top