skip to Main Content
VÝHODNÁ CENA

Drvený Pestrec mariánsky a Čierny kmín – BIZNIS set

268.00  191.00 

Hodnotenie 0 z 5
(be the first to review)

BIZNIS Set – extra výhodná kombinácia pre tých, ktorí si chcú objednať väčšie množstvo balíčkov, obchodíky alebo predajcov, obsahujúci drvený Pestrec mariánsky (16 x 270 g) a Čierny kmín (8 x 270 g) – zabalené a pripravené na priame užívanie.

 Súčasťou je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca a Čierneho kmínu.

POZOR! Na tento produkt sa nevzťahuje akcia „Pri objednávke nad 60 € + ďalšie balenie Pestreca zadarmo“!

Poštovné zadarmo!

 Pri objednávke do ČR sa cena prepočíta aktuálnym kurzom KČ v deň objednávky!

Popis

Plod Pestreca mariánskeho zasielame rozdrvený (nie mletý) a balený vo vreckách tak, aby neoxidoval. V tejto podobe je pripravený na priame užívanie a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Užívanie: na prázdny žalúdok 2x denne 2 polievkové lyžice, zapiť aspoň 3 dcl vody. Po užítí odporúčame aspoň 40 – 60 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou. Ideálne užívať pri pocite hladu. Deti od 3 – 12 rokov polovicu dávky.
Semená Čierneho kmínu zasielame balené vo vreckách bez vzduchu. Je pripravený na priamu konzumáciu a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Na vnútorné použitie sa odporúča 2× denne 1 polievková lyžica priamo do úst a zapiť 3 dcl vody. Môžete užívať pred aj po jedle alebo aj počas jedenia. Deti od 3 do 12 rokov polovicu dávky.
Súčasťou setu je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca.

Ďalšie informácie

Hmotnosť6.48 kg
Čo je v tomto sete

Drvený Pestrec mariánsky: 16 x 270 g balenie
Semená Čierneho kmínu: 8 x 270 g balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Leave a customer review

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top