Skip to content
Zdravá Pečeň

Pečeň je vstupná brána k nášmu zdraviu, ktorá nebolí a preto jej zlyhávanie zachytíme až pri zvýšených krvných a pečeňových testoch.

Potraviny obsahujúce farbivá, stabilizátory, konzervanty, rôzne ochucovadlá ale hlavne lieky, vírusy a baktérie nás pomaly zabíjajú. Spôsobuje to obezitu, poruchy spánku, trávenia, vylučovania, kožné ochorenia, neplodnosť, ženské problémy, stres a depresie. Práca na smeny v priemyselných parkoch a hlavne nočné prevádzky nám postupne skomplikujú život, nakoľko regeneračný proces pečene je v čase 00:00 hod. až 3:00 hod.

Zamestnanie a problémy s pečeňou

Väčšina z nás má prevažne sedavú prácu alebo pracujeme na smeny – a to hlavne nočné smeny. Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene, čo sa prejaví ťažobou, nadúvaním, pocitom plnosti, kŕčmi. Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém, o tri roky sa môžu dostaviť problémy so žlčníkom, obličkami, problémy v črevnom trakte, steatóza pečene a vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať, aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín. Nesmiete zabudnúť na to, že pečeň je nielen filter, fabrika nášho zdravia, ale i zásobáreň výživných zložiek. Je to akási špajza, kde sa ukladá nadhodnota výživy, aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi, pokiaľ v krvi poklesnú. Keď je pečeň upchatá tukmi a toxínmi, tieto zložky neuloží a končia v toalete a vy sa takzvane “draho stravujete”.

Vírusy a baktérie na dovolenke

V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy a infekcie, proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť. Pestrec mariánsky je ideálne riešenie ako ochrana a prevencia proti týmto baktériám, ktoré môžu priniesť aj návštevníci týchto krajín pri vstupe na naše územie.

Pestrec a Černucha sa starajú o vašu pečeň

Začnite sa venovať pečeni a ak budete dôverovať nášmu systému. S našími bylinkami sa sami presvedčíte o tom, že systém zdravá pečeň – život bez liekov je to, čo ste mali objaviť už pred niekoľkými rokmi.

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu. Rýchlosť účinkov Pestreca je podmienená čistotou črevného traktu. Aby sme rýchlejšie vyčistili črevný trakt, používame Egyptský čierny kmín / Černuchu, ktorý odstráni parazity a povlaky zo stien čriev.

Problém neodkladajte, aj keď nie je vážny. Z roka na rok sa váš stav môže zhoršovať, lebo pečeň starne a jej výkon klesá. Začať nie je problém, ale dôležité je dotiahnuť ho do úspešného konca. Veľa našich klientov muselo začať odznova, lebo prestali na pol ceste a naleteli na marketingové ťahy, ktoré im sľubovali že za 12 týždňov sa s iným produktom k tomu dopracujete. Vaša pečeň bude až vtedy plne funkčná, keď ju zbavíte toxínov a tukov a zregenerujete pečeňovú membránu, ktorá zbaví krv nežiadúcich látok a hodnoty v krvi budú v norme.

O výborných účinkoch a regeneračných schopnostiach drveného Pestreca mariánskeho sa podeľte aj so svojimi známymi a ak budete spokojný, odporučte tento dar zeme aj im.

Back To Top