skip to Main Content

Drvený Pestrec mariánsky a Čierny kmín – skúšobný set

33.50 

Hodnotenie 0 z 5
(be the first to review)

Skúšobný set, obsahujúci drvený Pestrec mariánsky (2 x 270 g) a Čierny kmín (1 x 270 g) – zabalené a pripravené na priame užívanie.

 Súčasťou je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca a Čierneho kmínu.

AKCIA – Pri objednávke nad 60 € + ďalšie balenie Pestreca zadarmo!

AKCIA – na každých 5 balení v jednej objednávke získavate 1 balíček ako bonus!

Poštovné pri objednávke od 3 balíčkov neplatíte. Pri 1 a 2 balíčkoch je poštovné 3.20 €

Popis

Plod Pestreca mariánskeho zasielame rozdrvený (nie mletý) a balený vo vreckách tak, aby neoxidoval. V tejto podobe je pripravený na priame užívanie a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Užíva sa kopcom nabratá čajová lyžička, ktorú treba zapiť aspoň 3 dcl vody. Po užítí odporúčame aspoň 30 – 40 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou.
Semená Čierneho kmínu zasielame balené vo vreckách bez vzduchu. Je pripravený na priamu konzumáciu a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Na vnútorné použitie sa odporúča 3 × 1 čajová lyžička denne priamo do úst a zapiť 3 dcl vody, hlavne pri nádorových ochoreniach. Pri silnejších prejavoch je možno brať ďalšiu lyžičku aj večer pred spaním.
Po užití nejesť min. 30 až 40 min.
Súčasťou setu je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.81 kg
Čo je v tomto sete

Drvený Pestrec mariánsky: 2 x 270 g balenie
Semená Čierneho kmínu: 1 x 270 g balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Leave a customer review

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top