skip to Main Content
VÝHODNÁ CENA

Čierny kmín – výhodný detoxikačný set

102.00  77.50 

Hodnotenie 0 z 5
(be the first to review)

Výhodný detoxikačný set, obsahujúci Čierny kmín (6 x 270 g) a drvený Pestrec mariánsky (1 x 270 g) – zabalené a pripravené na priame užívanie.

 Súčasťou je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca a Čierneho kmínu.

AKCIA – Pri objednávke nad 60 € + ďalšie balenie Pestreca zadarmo!

AKCIA – na každých 5 balení Pestreca alebo Černuchy v jednej objednávke získavate 1 balíček ako bonus!

Poštovné pri objednávke od 3 balíčkov neplatíte. Pri 1 a 2 balíčkoch je poštovné 3.20 €

Popis

Semená Čierneho kmínu zasielame balené vo vreckách bez vzduchu. Je pripravený na priamu konzumáciu a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Na vnútorné použitie sa odporúča 2 × 1 polievková lyžica denne priamo do úst a zapiť 3 dcl vody, hlavne pri nádorových ochoreniach. Pri silnejších prejavoch je možno brať ďalšiu lyžičku aj večer pred spaním.
Po užití nejesť min. 30 až 40 min.
Plod Pestreca mariánskeho zasielame rozdrvený (nie mletý) a balený vo vreckách tak, aby neoxidoval. V tejto podobe je pripravený na priame užívanie a nie je potrebné ho ďalej upravovať. Užíva sa kopcom nabratá polievková lyžica, ktorú treba zapiť aspoň 3 dcl vody. Po užítí odporúčame aspoň 30 – 40 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou.
Súčasťou setu je aj brožúrka, v ktorej nájdete rozsiahle informácie o tovare a rady a skúsenosti ako najlepšie postupovať pri užívaní Pestreca.

Ďalšie informácie

Hmotnosť1.89 kg
Čo je v tomto sete

Semená Čierneho kmínu: 6 x 270 g balenie
Drvený Pestrec mariánsky: 1 x 270 g balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Leave a customer review

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top